Často kladené otázky na TR-therapy

Bude mě ošetření TR-Therapy bolet?

Ne, TR-Therapy ošetření nebolí. Terapie je velmi příjemná a pacienti cítí pouze teplo a okamžitou úlevu od bolesti.

Za jak dlouho po terapii pocítím úlevu?

TR-Therapy má okamžitý účinek. Úleva od bolesti  nastává v průběhu terapie a přetrvává i dlouho po jejím ukončení.

Pro koho je terapie TR-Therapy vhodná?

TR-Therapy je vhodná pro profesionální i amatérské sportovce, ale také běžné pacienty. Zda je pro Vás TR-Therapy vhodná, konzultujte se svým terapeutem.

Jaký je rozdíl mezi TR-Therapy a Tecar?

Jak TR-Therapy, tak terapie Tecar jsou založeny na distribuci radiofrekvenční energie do tkání. Tecar je italská zkratka pro „transferimento energetico capacitivo“. Tato metoda byla vyvinuta v roce 1970 a v průběhu let se neměnila. TR-Therapy pracuje na podobném principu jako Tecar, ale byla vyvinuta teprve nedávno, aby splnila požadavky moderních fyzioterapeutů, ale i těch nejnáročnějších pacientů. Jak z hlediska bezpečnosti, tak hlavně účinnosti této terapie.

Je TR-Therapy nebezpečná?

Přestože TR-Therapy využívá elektrický proudu, je velmi bezpečná. Tento proud je pacientem vnímán pouze jako příjemné teplo. Terapeut během ošetření komunikuje s pacientem, aby předešel jakýmkoli vedlejším efektům. Terapie je příjemná a relaxační. Jedinečná technologie Dynamic Impedance Control, která upravuje výkon zařízení na konkrétním místě aplikace, zajišťuje maximální bezpečnost této terapie.

Je léčba s TR-THERAPY trvalá?

Každý člověk je jiný. Záleží na daném pacientovi a na dalších okolnostech. TR-Therapy přináší okamžitou a dlouhotrvající úlevu. Výsledky léčby jsou závislé na momentální kondici pacienta a na jeho životním stylu.

 

Vědecké studie, články, aktuality na stránkách www.tr-therapy.cz.