Skupinová cvičení

Součástí správného životního stylu je aktivní způsob života. Pravidelná pohybová aktivita je prevencí řady špatných návyků, nemocí a zdravotních problémů.

Cílem OK rehabky je snahou zvolit pohybovou aktivitu každému na míru, dle jeho zdravotních problému, držení těla a kompenzací (jak pracovních, sportovních, tělesných..). Snažíme se zvolit typ aktivity, která se stane zábavou ve volných chvílích. Upozorňujeme především na nejčastější chyby při cvičení a na správnou korekci cviků u daného cvičícího.

OK rehabka nabízí i skupinová cvičení a dále konzultace s odborníky ve fitness a nutričním poradenství. Pro přirozený pohyb spolupracujeme s JK sportem.

Připravujeme:

červen 2020: seminář hypopresivní metody, pánevní dno a střed těla

září2020: seminář metody Ludmily Mojžíšové pro širokou veřejnost

Aktuální skupinová cvičení pod vedením zkušených odborníků a možnost rezervace o max. počtu 4 – 7 osob zajišťují kvalitu provedení cviků.

Kde: Březinova 7, Olomouc
Kdy: zobrazený aktuální diář

Podmínky rezervace:

  • Rezervujte se přes červené tlačítko Vytvořit rezervaci (níže)
  • Rezervovat nebo zrušit rezervaci můžete maximálně do 8:00 (v den lekce skupinového cvičení)
  • na SM systém je lepší poprvé domluvit individální lekci na mob.777714774
  • Cvičení probíhá pouze při min. počtu 2 rezervací. V případě nenaplnění min. kapacity se cvičení ruší (kapacita SM – je max 4 lidé a kapacita ostatních skupinových cvičení je max. 7 lidí), o zrušení lekce dáme max do 8,00 ráno ten den cvičení vědět.
  • Jakékoliv dotazy na telefonním čísle 777 714 774.