Kondice: úspěchy a spolupráce

Ok rehabka spolupracuje s řadou specialistů ve svém oboru.

Fyzioterapeuti

Fyzioterapeuti využívají svých znalostí především v rehabilitaci. Zaměřují se na korekci vadného držení těla a nácvik správných stereotypů (dýchání, pracovní ergonomie…). Ke svým znalostem doplnují informace z řady absolvovaných kurzů – SM system, jóga v terapii, Lali jóga pro děti, dechová terapi, nejčastější úrazy při sportu…..Spolupráce je s řadou sportovců od dětí až po dospělé.

JK kolobka

Spolupracujeme se sportem JK kolobkou. Kdy koloběh doporučujeme, jako vhodný pohyb pro každého. Při správném střídání stran, jde o přirozený pohyb, který vede k přirozenému mobilizování SI kloubů, protažení a správné stabilizaci kyčelních kloubů a přirozené pružnosti bederní páteře. A bezpochyb ke zlepšení srdečního oběhu, srandě a dobré náladě. Bližší informace na JK sport.

Fitcentrum Help

Naši fyzioterapeuti vedli skupinová rehabilitační cvičení ve fitcentru Help. Nyní stále udržujeme spolupráci v rámci workshopu, sobotních speciálů a konzultacemi s fitnes trenéry a nutričními specialisty. Aktuální informace na každý měsíc naleznete na www.helptobefit.cz.