O nás

OK REHABKA nabízí profesionální služby v oblasti léčebné rehabilitace, relaxace a kondice. Jsme zdravotnické zařízení beze smluv pojišťoven.

OK REHABKA je soukromé ambulantní zdravotnické zařízení v Olomouci. Léčebná rehabilitace se zaměřujeme na léčbu a prevenci poruch a bolestí pohybového aparátu. Terapii provádí odborný fyzioterapeut s osvědčením k výkonům zdravotnického povolání bez odborného dohledu. Léčebná rehabilitace a masáže jsou prováděny v příjemném relaxačním prostředí.

 OK rehabka využívá bezkonkurenční TR-therapy, kterou doporučují přední specialisté v oboru rehabilitace (fyzioterapeut sportovní medicíny Pavel Kolář, fyzioterapeut repre ve fotbalu Martin Janoušek….) viz. odkaz TR-therapy.

Zajímavost: Logo OK rehabka je slovní hříčka, která znamená Olomouc-Konečná (provozovatel) a doufáme, že vždy vše s námi bude OK!

Fyzickou kondici můžete zlepšit na individuálních hodinách v ambulanci či skupinovém cvičení. Fyzioterapeuti dosahují vysoké odbornosti, spolupracujeme s kondičními trenéry a nutričními specialisty (fitness Help) a s JKsportem. Máme řadu úspěchů u velkých i malých sportovců.

Pokud jste nastávající maminka či právě po porodu a chcete si udržet svou kondici, spolupracujeme s porodní asistentkou.

Hledáte-li profesionální přístup k vám či vašim dětem, příjemné prostředí a maximální terapeutický servis přizpůsobený vašemu pohledu na kvalitu a váš drahocenný čas, kontaktujte nás.

Rehabilitaci vykonává odborný terapeut Mgr. Kateřina Konečná a tým dalších opravdu skvělých fyzioterapeutů, psychosomatiků, lektorů a maserů….(mé poděkování – jste skvělý tyým!!)

ORDINAČNÍ HODINY: objednávky dle domluvy po telefonu: 777 714 774 či na rezervačním tlačítku pro skupinové lekce a worshopy.

Proč využít naše služby?

Pokud chcete svěřit Vaše zdraví do péče jiného člověka, měl by to být odborník s patřičným vzděláním, pozitivním vztahem k lidem a k samotné profesi.

Provozovatel OK rehabka:

Fyzioterapeut:. Mgr. Kateřina Konečná, přes 20 let praxe v oblasti fyzioterapie.

Magisterský obor fyzioterapie jsem studovala na Univerzitě Palackého v Olomouci, katedra tělesné výchovy, obor fyzioterapie. Celoživotním vzděláváním jsem akreditovaná jako tzv.“registrovaný fyzioterapeut“. Je tedy mou povinností se neustále vzdělávat, rozšiřovat své vědomosti a praktické dovednosti. Nad rámec povinného vzdělávání absolvuji další kurzy, semináře a konference, které rozšiřují nabídku námi poskytovaných služeb.(jednotlivý výpis odborných kurzů je v realizaci)

Těším se na spolupráci a společné úspěchy.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Vysoká kvalita poskytované péče.  Revoluční technologie TR-therapy.
  • Profesionální přístup.
  • Soukromé příjemné prostředí. na Březinové 7, Olomouc
  • Pohodová atmosféra.
  • Snadná dostupnost a bezbariérový přístup.

Dále spolupracujeme:

JK sport

www.helptobefit.cz

www.promami.cz

ortopedická, neurologická, gynekologická a psychologická centra….