Odkazy

Zde uvádíme odkazy na zajímavé internetové stránky, které souvisejí i s našimi činnostmi – rehabilitací, masážemi, celostní medicínou, sportem či obecně zdravým životním stylem.

Nutriční terapeutka Hana Lang se specializuje na oblasti nutriční terapie a testy potravinové intolerance – vše s ohledem na konkrétní zdravotní stav a potřeby klienta.

Nedaří se vám zhubnout či stabilizovat váhu? Zkuste přírodní potravinové doplňky na hubnutí a několik rad a tipů, o kterých píše specializovaný internetový obchod MitoLife s doplňky stravy na přírodní bázi.

Terapii metodou Psych-K nabízí zkušená terapeutka z Prahy Jana Čechráková.

Kuchyně inspirace – vařte si dobrá jídla díky kvalitním kuchyním od firmy Šujan z města Most. Inspirujte se desítkami povedenými realizacemi.

Nechce se Vám šlapat na klasické koloběžce? Zkuste motorové koloběžky! Sice si je nebudete moci koupit, ale alespoň pronajmout jako atrakci nebo netradiční dárek od poskytovatele Doprovodné programy.cz

Atrakci motorové koloběžky zajišťuje i Agentura Říha.

Příjemná a pohodlná móda může být velmi atraktivní. O tom se můžete přesvědčit v sekci dámská móda na shopu Bestcollection.cz.

Společnost Bydlím doma s.r.o. svým klientům s finančními problémy nabízí pomoc s oddlužením v rámci programu tzv. Milostivé léto.