Odkazy

Zde uvádíme odkazy na zajímavé internetové stránky, které souvisejí i s našimi činnostmi – rehabilitací, masážemi, celostní medicínou, sportem či obecně zdravým životním stylem.

Nutriční terapeutka Hana Lang se specializuje na oblasti nutriční terapie a testy potravinové intolerance – vše s ohledem na konkrétní zdravotní stav a potřeby klienta.

Nedaří se vám zhubnout či stabilizovat váhu? Zkuste přírodní potravinové doplňky na hubnutí a několik rad a tipů, o kterých píše specializovaný internetový obchod MitoLife s doplňky stravy na přírodní bázi.

Kuchyně inspirace – vařte si dobrá jídla díky kvalitním kuchyním od firmy Šujan z města Most. Inspirujte se desítkami povedenými realizacemi.

Atrakci motorové koloběžky zajišťuje Agentura Říha.

Roubenka Štěpánka je půvabná roubená chalupa, která nabízí klidné a pohodlné ubytování na Vysočině. Máte zde k dispozici plně vybavenou kuchyň, dvě koupelny, Wi-Fi, kachlová kamna, zahradu s koupacím jezírkem, letní kuchyň s grilem a další vymoženosti. Roubenka je vhodná pro rodiny s dětmi, páry, skupiny i jednotlivce, kteří hledají relaxaci nebo aktivní dovolenou. Roubenka se nachází ve Svratce, nedaleko turistických atrakcí jako Devět skal, zámek Litomyšl nebo poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře.